Øst U11 2020-2021 Quick Stats


20

Teams

184

Games

0

Games completed

0

Completion %

0

Regulation

0

Overtime

0

GWS

Øst U11

2020-2021 Schedule and results

Game date Time Arena Home Away Result Live/Summary Game Sheet
05-09-202016:30Amager SkøjtehalAmar HvidRødovre Grøn
06-09-202000:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe RødRungsted Rød
06-09-202000:00Spar Nord Bank ArenaHerlev RødAmar Rød
06-09-202000:00Spar Nord Bank ArenaHerlev hvidKSF Hvid
12-09-202009:00Rødovre Centrum ArenaRødovre HvidAmar Rød
12-09-202009:00Rødovre Centrum ArenaRødovre RødAmar Hvid
13-09-202008:30Amager SkøjtehalAmar RødAmar Hvid
17-09-202018:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidRødovre Grøn
26-09-202015:20Gentofte SkøjtehalGentofte RødHvidovre Hvid
26-09-202015:20Gentofte SkøjtehalGentofte HvidHvidovre Rød
04-10-202010:00Ørestad SkøjtehalFalconsGladsaxe Rød
18-10-202010:15Ørestad SkøjtehalFalconsKSF Hvid
24-10-202015:15Amager SkøjtehalAmar HvidGentofte Hvid
24-10-202015:15Amager SkøjtehalAmar RødGentofte Rød
25-10-202000:00KSF ArenaKSF HvidHerlev Rød
25-10-202000:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødGentofte Rød
25-10-202000:00Frihedens idrætscenterHvidovre HvidGladsaxe Hvid
25-10-202000:00Bitcoin ArenaRungsted RødRungsted Hvid
31-10-202017:00Amager SkøjtehalAmar RødRødovre Hvid
31-10-202017:00Amager SkøjtehalAmar RødRødovre Rød
07-11-202008:45Gentofte SkøjtehalGentofte RødAmar Hvid
07-11-202008:45Gentofte SkøjtehalGentofte HvidAmar Rød
08-11-202000:00Bitcoin ArenaRungsted HvidFalcons
08-11-202000:00Spar Nord Bank ArenaHerlev RødHerlev hvid
08-11-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre HvidKSF Hvid
12-11-202018:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe RødHvidovre Hvid
12-11-202018:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidHvidovre Rød
21-11-202015:45KSF ArenaKSF HvidGentofte Hvid
28-11-202015:15Amager SkøjtehalAmar HvidGladsaxe Hvid
28-11-202015:15Amager SkøjtehalAmar RødGladsaxe Rød
29-11-202000:00Spar Nord Bank ArenaHerlev hvidRødovre Hvid
29-11-202000:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødGladsaxe Rød
29-11-202000:00Frihedens idrætscenterHvidovre HvidRungsted Hvid
29-11-202000:00Spar Nord Bank ArenaHerlev hvidRødovre Rød
29-11-202009:15Rødovre Centrum ArenaKSF RødHvidovre Rød
29-11-202012:15Ørestad SkøjtehalFalconsRungsted Rød
03-12-202018:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe RødAmar Hvid
03-12-202018:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidAmar Rød
05-12-202016:45Amager SkøjtehalAmar RødKSF Rød
06-12-202000:00Bitcoin ArenaRungsted RødHvidovre Hvid
06-12-202000:00Bitcoin ArenaRungsted HvidHvidovre Rød
06-12-202000:00Gentofte SkøjtehalGentofte HvidHerlev hvid
06-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre HvidHvidovre Hvid
06-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre RødHerlev Rød
12-12-202015:20Gentofte SkøjtehalGentofte RødKSF Hvid
12-12-202015:20Rødovre Centrum ArenaGentofte HvidKSF Rød
12-12-202015:20Gentofte SkøjtehalGentofte HvidKSF Rød
19-12-202015:15Amager SkøjtehalAmar RødRødovre Grøn
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaKSF HvidRødovre Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønAmar Hvid
24-12-202000:00Frihedens idrætscenterHvidovre HvidRødovre Grøn
24-12-202000:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødRødovre Grøn
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønHvidovre Rød
24-12-202000:00Gentofte SkøjtehalGentofte HvidRødovre Grøn
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønHvidovre Hvid
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønAmar Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønGentofte Hvid
24-12-202000:00Gentofte SkøjtehalGentofte RødRødovre Grøn
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønGentofte Rød
24-12-202000:00Bitcoin ArenaRungsted HvidRødovre Grøn
24-12-202000:00KSF ArenaKSF HvidRødovre Grøn
24-12-202000:00Ørestad SkøjtehalFalconsRødovre Grøn
24-12-202000:00Bitcoin ArenaRungsted RødRødovre Grøn
24-12-202000:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe RødRødovre Grøn
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønRungsted Hvid
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønGladsaxe Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønGladsaxe Hvid
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønRungsted Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønFalcons
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønKSF Hvid
24-12-202000:00Spar Nord Bank ArenaHerlev hvidRødovre Grøn
24-12-202000:00Spar Nord Bank ArenaHerlev RødRødovre Grøn
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønHerlev Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønHerlev hvid
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre HvidRødovre Grøn
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre RødRødovre Grøn
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønRødovre Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaKSF RødRødovre Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaKSF RødRungsted Hvid
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaKSF RødAmar Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaHerlev RødKSF Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønGladsaxe Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønGladsaxe Hvid
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønRungsted Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønFalcons
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønKSF
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønHerlev Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønHerlev hvid
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønRødovre Rød
24-12-202000:00KSF ArenaKSF RødHerlev Rød
24-12-202000:00KSF ArenaKSF RødGentofte Hvid
24-12-202000:00KSF ArenaKSF RødRødovre Rød
24-12-202000:00KSF ArenaKSF RødRødovre Grøn
24-12-202000:00KSF ArenaKSF RødGladsaxe Hvid
24-12-202000:00KSF ArenaKSF RødRungsted Hvid
24-12-202000:00KSF ArenaKSF RødFalcons
24-12-202000:00KSF ArenaKSF RødHvidovre Rød
24-12-202000:00KSF ArenaKSF RødAmar Rød
24-12-202000:00Spar Nord Bank ArenaHerlev RødKSF Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre RødKSF Rød
24-12-202000:00Rødovre Centrum ArenaRødovre GrønKSF Rød
24-12-202000:00Bitcoin ArenaRungsted HvidKSF Rød
24-12-202000:00Ørestad SkøjtehalFalconsKSF Rød
24-12-202000:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødKSF Rød
24-12-202000:00Amager SkøjtehalAmar RødKSF Rød
03-01-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev RødGentofte Hvid
03-01-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev hvidGentofte Rød
03-01-202100:00Amager SkøjtehalAmar HvidRungsted Hvid
03-01-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødRungsted Rød
03-01-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre HvidFalcons
10-01-202109:15KSF ArenaKSF HvidGladsaxe Hvid
17-01-202100:00Bitcoin ArenaRungsted RødAmar Hvid
17-01-202100:00Bitcoin ArenaRungsted HvidAmar Rød
17-01-202100:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidHerlev hvid
17-01-202100:00Gentofte SkøjtehalGentofte RødHerlev Rød
17-01-202100:00Gentofte SkøjtehalGentofte HvidRødovre Hvid
17-01-202100:00Gentofte SkøjtehalGentofte HvidRødovre Rød
24-01-202100:00Rødovre Centrum ArenaRødovre HvidGentofte Rød
24-01-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev RødGladsaxe Hvid
24-01-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev hvidGladsaxe Rød
24-01-202100:00KSF ArenaKSF HvidRungsted Hvid
24-01-202100:00Amager SkøjtehalAmar RødRungsted Rød
24-01-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødHvidovre Hvid
24-01-202100:00Rødovre Centrum ArenaRødovre RødGentofte Rød
24-01-202108:30Amager SkøjtehalAmar HvidFalcons
24-01-202109:00Ørestad SkøjtehalFalconsHvidovre Rød
31-01-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre HvidAmar Hvid
31-01-202100:00Bitcoin ArenaRungsted RødKSF Hvid
31-01-202100:00Bitcoin ArenaRungsted HvidHerlev hvid
31-01-202100:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe RødHerlev Rød
31-01-202100:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidRødovre Hvid
31-01-202100:00Gentofte SkøjtehalGentofte RødGentofte Hvid
31-01-202100:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidRødovre Rød
31-01-202109:00Ørestad SkøjtehalFalconsAmar Rød
04-02-202118:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe RødKSF Hvid
04-02-202118:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidKSF Rød
06-02-202117:00KSF ArenaKSF HvidFalcons
14-02-202100:00Rødovre Centrum ArenaRødovre HvidGladsaxe Hvid
14-02-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev RødRungsted Hvid
14-02-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev hvidRungsted Rød
14-02-202100:00Rødovre Centrum ArenaRødovre RødGladsaxe Rød
14-02-202108:45Amager SkøjtehalAmar RødHvidovre Hvid
14-02-202108:45Amager SkøjtehalAmar HvidHvidovre Rød
21-02-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødAmar Rød
21-02-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre HvidKSF Hvid
21-02-202100:00Bitcoin ArenaRungsted RødHerlev Rød
21-02-202100:00Bitcoin ArenaRungsted HvidRødovre Hvid
21-02-202100:00Bitcoin ArenaRungsted RødRødovre Rød
21-02-202109:15Ørestad SkøjtehalFalconsHerlev hvid
27-02-202115:20Gentofte SkøjtehalGentofte HvidGladsaxe Hvid
27-02-202115:20Gentofte SkøjtehalGentofte RødGladsaxe Rød
28-02-202100:00Gentofte SkøjtehalGentofte HvidRungsted Hvid
28-02-202100:00Rødovre Centrum ArenaRødovre HvidRungssted r
28-02-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev RødFalcons
28-02-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev hvidHvidovre Hvid
28-02-202100:00KSF ArenaKSF HvidHvidovre Rød
28-02-202100:00Rødovre Centrum ArenaRødovre RødRungssted Rød
04-03-202118:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe RødGentofte Hvid
04-03-202118:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidGentofte Rød
06-03-202115:30Amager SkøjtehalAmar HvidKSF Hvid
07-03-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødHerlev hvid
07-03-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre HvidHerlev Rød
07-03-202100:00Bitcoin ArenaRungsted RødGentofte Hvid
07-03-202100:00Bitcoin ArenaRungsted HvidGentofte Rød
07-03-202109:15Ørestad SkøjtehalFalconsRødovre Hvid
07-03-202109:15Ørestad SkøjtehalFalconsRødovre Rød
14-03-202100:00Gentofte SkøjtehalGentofte RødRungsted Rød
14-03-202100:00Rødovre Centrum ArenaRødovre HvidHvidovre Hvid
14-03-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev RødHvidovre Rød
14-03-202100:00Spar Nord Bank ArenaHerlev hvidAmar Hvid
14-03-202100:00KSF ArenaKSF HvidAmar Rød
14-03-202100:00Rødovre Centrum ArenaRødovre RødHvidovre Hvid
14-03-202100:00Rødovre Centrum ArenaRødovre RødRungsted Hvid
14-03-202100:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidRungsted Hvid
20-03-202113:00Ørestad SkøjtehalFalconsGentofte Rød
21-03-202100:00Amager SkøjtehalAmar RødHerlev hvid
21-03-202100:00Amager SkøjtehalAmar HvidHerlev Rød
21-03-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødRødovre Hvid
21-03-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre HvidGentofte Hvid
21-03-202100:00Bitcoin ArenaRungsted RødGladsaxe Hvid
21-03-202100:00Bitcoin ArenaRungsted HvidGladsaxe Rød
21-03-202100:00Frihedens idrætscenterHvidovre RødRødovre Rød
25-03-202118:00Gladsaxe SkøjtehalGladsaxe HvidFalcons
27-03-202112:15Gentofte SkøjtehalGentofte HvidFalcons


LEGEND (Abbreviations and statistical terms)
OT = Overtime | GWS = Game Winning Shots


NOTES
Game times listed as 00:00 or game date listings for December 24th indicates that the game date and/or time has not been finally set.